Przejdź do treści

Targi POLAGRA Premiery 2018

W dniach: 18-21.01.2018r. w Poznaniu odbyła się Wystawa Rolnicza 'POLAGRA Premiery 2018', w której uczestniczyliśmy wystawiając swoje produkty nawozowe. 

 

Wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas tej imprezy dziękujemy i prosimy o ewentualny kontakt.


Powierzchnia biurowa do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową (parter) w bardzo dobrym standardzie, w Siewierzu przy trasie nr1, E75 K-ce/W-wa, przy ulicy Bacholińskiej.

 

Dojazd od trasy lub od ulicy Przemysłowej. Dogodny, bezpośredni wyjazd w stronę Katowic i Częstochowy. Centrum Siewierza-4 km, Lotnisko Pyrzowice-10 km.

 

Lokal w budynku na parterze, powierzchnia-ok. 80m2 składa się z jednego, dużego pomieszczenia, aneksu kuchennego i WC. Idealny pod działalność biurową lub usługową, dla firm poszukujących atrakcyjnej lokalizacji dla swojej siedziby lub przedstawicielstwa.

 

Istnieje możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe 64m2 (dwa pomieszczenia).

 

Do dyspozycji najemcy miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem, teren chroniony całodobowo. Atrakcyjna cena za m2.

 

Tel. kontaktowy: 32/67 44 316.


Myjnia samochodowa - automatyczna

Informujemy wszystkich właścicieli samochodów, że przy wjeździe do naszych Zakładów, w Siewierzu przy ulicy Bacholińskiej 11, funkcjonuje Automatyczna Myjnia przeznaczona dla samochodów osobowych i Busów do wysokości 2,65 m. Do wyboru jest kilka programów mycia w różnych cenach. 

 

Informujemy o wprowadzeniu promocyjnych cen na mycie samochodów w myjni. Serdecznie zapraszamy do korzystania. 

 

 

 


Punkty sprzedaży detalicznej nawozów konfekcjonowanych

Uprzejmie informujemy, że sprzedaż detaliczna nawozu wapniowo-magnezowego - 'DOLOMIT CM', konfekcjonowanego jest prowadzona przez autoryzowane punkty sprzedaży:

 

  • P.H.U. 'ROL-MET' tel. 32/67-41-727, w Siewierzu przy ul. 3-go Maja 10 (sklep ogrodniczy). 
  • P.H.U. 'DOM-CAR' w Porębie przy ul. Ludowego Wojska Polskiego 37

 

Są tam dostępne opakowania: 5kg, 10kg, 20kg. Jednocześnie informujemy, że uległa likwidacji sprzedaż detaliczna tych produktów na terenie naszych Zakładów. Obecne minimum logistyczne, to 1 tona.

 

Zapraszamy wszystkich klientów do zakupów w nowym punkcie sprzedaży.